Pardavimo sąlygos

Bendroji dalis

Šios sąlygos galioja „Vunder AS“ interneto svetainėje užsakytų prekių pirkimo–pardavimo sutartims (toliau: „Sutartis“), kurios yra sudaromos tarp „Vunder AS“ (toliau: „Pardavėjas“) ir prekę užsakančio asmens (toliau: „Klientas“) šių sąlygų galiojimo metu.

Jei nėra nurodyta kitaip, visos kainos yra nurodytos su Estijos Respublikoje galiojančiu PVM. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs pakeisti prekių ir transporto kainą. Jeigu Klientas perdavė savo užsakymą iki kainos pasikeitimo, jo užsakymui galioja užsakymo įforminimo metu galiojusi kaina.

Visi internetinėje parduotuvėje matomi paveikslėliai turi iliustracinę reikšmę; dėl tiekėjo pakeitimų prekė gali skirtis nuo paveikslėlyje parodytos, tačiau aprašymas atitinka prekę.


Įsigaliojimas

Remiantis Prievolių įstatymu (est.: Võlaõigusseadus), kliento užsakymas yra laikomas pageidavimu sudaryti užsakytų prekių pirkimo–pardavimo sutartį. Jei pardavėjas pradeda vykdyti užsakymą, laikoma, kad jis sutiko priimti užsakymą. Atlikdamas pirkimą ir apmokėdamas už jį, klientas patvirtina, kad yra susipažinęs su pirkimo sąlygomis ir sudaro sutartį.


Pristatymas

Užsakydamas prekes klientas, priklausomai nuo šalies, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo būdą. Toliau esančioje lentelėje rasite prekių pristatymo būdus, paslaugų kainas ir terminus. Prekes siunčiame tik į nurodytas šalis.

Lietuva

Pristatymo laikas
Kaina

„Skizze“ dailės reikmenų parduotuvės
iki 10 darbo dienų
0€

„DPD Pickup“ siuntų taškas
iki 6 darbo dienų
6.90€ 3.70€, nemokamas pristatymas, užsakant >60€

„Omniva“ siuntinių automatai
iki 6 darbo dienų*
7.90€

„DPD Private“ kurjerių paslaugos
iki 6 darbo dienų
13.80€

Latvija

Pristatymo laikas
Kaina

„Vunder Art SIA“ kontora
iki 7 darbo dienų
0€

„DPD Pickup“ siuntų taškas
iki 5 darbo dienų
6.10€ 3.10€, nemokamas pristatymas, užsakant >60€

„Omniva“ siuntinių automatai
iki 5 darbo dienų*
6.90€

„DPD Private“ kurjerių paslaugos
iki 5 darbo dienų
12.20€

Estija

Pristatymo laikas
Kaina

„Skizze“ dailės reikmenų parduotuvės
Taline iki 3 darbo dienų, Tartu iki 7 darbo dienų
0€

„DPD Pickup“ siuntų taškas
iki 3 darbo dienų
2.30€ 1.90€, nemokamas pristatymas, užsakant >60€

„Omniva“ siuntinių automatai
iki 3 darbo dienų*
2.70€, nemokamas pristatymas, užsakant >60€

„Itella SmartPOST“ siuntinių automatai
iki 3 darbo dienų
2.90€, nemokamas pristatymas, užsakant >60€

„Eesti Post“ pašto skyrius
iki 3 darbo dienų
3.90€

„DPD Private“ kurjerių paslaugos
iki 3 darbo dienų
4.60€

Suomija

Pristatymo laikas
Kaina 

„Posti SmartPOST“ siuntinių automatai
iki 7 darbo dienų
12.00€

„Posti“ pašto skyrius
iki 7 darbo dienų
14.20€

„DPD Private“ kurjerių paslaugos
iki 7 darbo dienų
18.70€

Lenkija, Švedija

Pristatymo laikas
Kaina

„DPD Private“ kurjerių paslaugos
iki 10 darbo dienų
22.80€

Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Prancūzija, Slovakija, Vokietija

Pristatymo laikas
Kaina

„DPD Private“ kurjerių paslaugos
iki 10 darbo dienų
33.60€

Transporto sprendimai:

DPD Pickup siuntų Taškas
DPD Pickup siuntų taškų tinklas – tai įvairaus profilio parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų tinklas, kuriuos jungia partnerystė su siuntų bendrove DPD. Jus aptarnaus žmonės, o ne mašinos. Maksimalus siuntinio ilgiausios kraštinės ilgis – 100 cm, svoris – 20 kg. Kai tik DPD skyrius gaus siuntinį, gavėjui į mobilų telefoną bus išsiųsta žinutė arba el. laiškas.

„DPD Private“ kurjerių paslaugos
Siuntinys pristatomas gavėjui į rankas, namus ar darbo vietą. Kai tik DPD padalinys gaus siuntinį, gavėjui į mobilų telefoną bus išsiųsta žinutė arba el. laiškas su pristatymo laiku (valandos tikslumu). SMS žinute pristatymo laiką galima atidėti trims dienoms arba nukreipti siuntinį kitu adresu. Užsakytas prekes darbo metu, nuo 09.00 iki 18.00 val. pristato DPD kurjeris. Jei užsakovas tuo metu yra darbe, rekomenduojama kaip pristatymo vietą nurodyti darbo vietos adresą.

logo-transport-DPD

„Eesti Post“ pašto skyrius
Pašto skyriai veikis visoje Estijoje. Maksimalūs siuntinio matmenys yra 41 x 38 x 64 cm, svoris – 30 kg. Kai tik siuntinys pasieks „Eesti Post“ skyrių, gavėjui į mobilų telefoną bus išsiųsta žinutė arba el. laiškas.

 logo-transport-omniva

„Itella SmartPOST“ siuntinių automatas
Patogi automatinė pašto siuntinių sistema – savitarnos pašto automatai, esantys įvairių Estijos prekybos centrų patalpose. „SmartPOST“ siuntinių automatai saugo siuntas nuo įvairių nepalankių oro sąlygų. Maksimalūs siuntinio matmenys: 60 x 36 x 60 cm, svoris: 25 kg. Kai tik siuntinys pasieks „SmartPOST“ automatą, gavėjui į mobilų telefoną bus išsiųsta žinutė arba el. laiškas.

 logo-transport-itella-smartpost

„Omniva“ siuntinių automatai
Iš „Omniva“ siuntinių automato siuntinį galima pasiimti bet kokiu tinkamu metu, nes jie veikia visą parą. Tai – didžiausias siuntinių automatų tinklas Baltijos šalyse. „Omniva“ siuntinių automatai yra saugūs, juose yra įtaisyta saugos įranga, o siuntinį trunka paimti tik 15 sekundžių. Maksimalūs siuntinio matmenys yra 41 x 38 x 64 cm, svoris – 30 kg. Kai tik siuntinys pasieks „Omniva“ automatą, gavėjui į mobilų telefoną bus išsiųsta žinutė arba el. laiškas.
* DĖMESIO! Žiemą esant neigiamai temperatūrai, lauko siuntinių automatuose tam tikros prekės (pvz.: dažai) gali nukentėti nuo šalčio. Tokiu atveju rekomenduojama pasirinkti kokį nors kitą siuntimo būdą. Jei yra pagrindas manyti, kad prekės dėl oro sąlygų gali nukentėti, pardavėjas pasilieka teisę pakeisti siuntimo būdą ar pristatymo laiką.

logo-transport-omniva

„Posti“ pašto skyrius
Pašto skyriai visoje Suomijoje. Maksimalūs siuntinio matmenys: 60 x 36 x 60 cm, svoris: 25 kg. Kai tik siuntinys pasieks pašto skyrių, gavėjui į mobilų telefoną bus išsiųsta žinutė arba el. laiškas.

logo-transport-posti

„Posti SmartPOST“ siuntinių automatas
Patogi automatinė pašto siuntinių sistema – savitarnos pašto automatai, esantys įvairių Suomijos prekybos centrų patalpose. „SmartPOST“ siuntinių automatai saugo siuntas nuo įvairių nepalankių oro sąlygų. Maksimalūs siuntinio matmenys: 60 x 36 x 60 cm, svoris: 25 kg. Kai tik siuntinys pasieks „SmartPOST“ automatą, gavėjui į mobilų telefoną bus išsiųsta žinutė arba el. laiškas.

logo-transport-posti-smartpost

„Skizze“ dailės reikmenų parduotuvės
Prekės pristatomos į „Skizze“ parduotuves. Prekes atsiimti galima parduotuvės darbo metu. Gavus prekes, Jums bus nusiųstas atitinkamo turinio el. laiškas.

 logo-skizze

„Vunder Art SIA“ kontora
Siuntinys yra pristatomas į „Vunder Art SIA“ kontorą Rygoje, adresu Tēraudlietuves iela 22. Siuntinį galima atsiimti kontoros darbo metu. Gavus prekes, Jums bus nusiųstas atitinkamo turinio el. laiškas.


Mokėjimas

Mokėti galima šiais būdais:

Lietuva: „Nordea“, „SEB“, „Swedbank“ bankų internetinė bankininkystė ir kreditinės kortelės (MasteCard, Visa).

Estija: „Danske Bank“, „Nordea“, „SEB“, „Swedbank“ bankų internetinė bankininkystė ir kreditinės kortelės (MasteCard, Visa).

Latvija: „Citadele“, „Nordea“, „SEB“, „Swedbank“ bankų internetinė bankininkystė ir kreditinės kortelės (MasteCard, Visa).

Suomija: „Ålandsbanken“, „Danske Bank“, „Handelsbanken“, „Nordea“, „Pohjola“, „S-Pankki“ bankų internetinė bankininkystė ir kreditinės kortelės (MasteCard, Visa).

Kitų šalių klientai gali mokėti kreditinėmis kortelėmis (MasteCard, Visa).

logo-pank-alandsbanken logo-pank-citadele logo-pank-danske logo-pank-handelsbanken logo-pank-nordea logo-pank-pohjola

logo-pank-SEB logo-pank-spankki logo-pank-swedbank logo-pank-visa-mastercard

Registruoti klientai gali mokėti pagal sąskaitą. Užsakymas pradedamas vykdyti gavus 100 % įmoką į Pardavėjo atsiskaitomąją sąskaitą, išskyrus klientai, su kuriais yra sudaryta kredito sutartis. Jei mokant pagal sąskaitą, pinigai pardavėjo atsiskaitomojoje sąskaitoje negaunami per 7 dienas nuo užsakymo pateikimo, užsakymas yra automatiškai anuliuojamas.

Mokėjimas atliekamas ne per internetinę parduotuvę, o tarpininkaujant atitinkamam bankui arba bendrovei „Maksekeskus AS“.
logo-pank-maksekeskusMokant per Latvijos bankų „Citadele“, „Nordea“, „SEB“, „Swedbank“; Lietuvos bankų „Nordea“, „SEB“ ir Suomijos „Ålandsbanken“, „Danske Bank“, „Handelsbanken“, „Nordea“, „Pohjola“, „S-Pankki“ internetinę bankininkystę, mokėjimo gavėjas yra bendrovė „Maksekeskus AS“, kurią Pardavėjas įgaliojo savo vardu priimti mokėjimus.
logo-pank-vertified-visalogo-pank-mastercard-securecodeSandoris kortele yra atliekamas saugioje Bankų kortelių centro aplinkoje, „Vunder AS“ kreditinės kortelės duomenų nemato. Mokėjimo metu klientas savo kortelės duomenis įveda į Bankų kortelių centrų serveryje esančią duomenų bazę, minėti duomenys taip pat yra saugomi Bankų kortelių centre esančiame serveryje.

Dėmesio! Atlikę mokėjimą būtinai paspauskite „atgal pas pardavėją“. Po tau gausite el. paštą, kad užsakymas yra patvirtintas ir jis bus pradėtas vykdyti.
Jei mokėjimo metu interneto naršyklė sustoja ar atsiranda kitų komplikacijų, prašome su mumis susisiekti ir patikslinti, ar užsakymas mus pasiekė, ir ar mokėjimas buvo atliktas.


Prekių grąžinimas

Nuo užsakymo galima atsisakyti arba pateikti pageidavimą prekę pakeisti per 14 dienų nuo užsakytos prekės perdavimo. Norėdami tai padaryti, siuskite atitinkamo turinio laišką adresu lietuva@vunder.eu. Laiške turi būti nurodytas kliento vardas ir pavardė, bei užsakymo informacija (sąskaitos ir (arba) užsakymo numeris ir suma). Atsisakymu nuo užsakymu yra laikomas užsakytų prekių grąžinimas pardavėjui per 14 dienų nuo pranešimo. Grąžinama prekė turi būti nenaudota ir originalioje pakuotėje. Su prekės grąžinimu susijusias išlaidas apmoka klientas. Atsisakius nuo užsakymo, pardavėjas per 7 dienas nuo prekės gavimo perveda klientui pinigus už grąžintą prekę į tą pačią atsiskaitomąją sąskaitą, iš kurios buvo sumokėta už prekę.


Pardavėjo teisės

Pardavėjas turi teisę atsisakyti vykdyti užsakymą, jeigu prekė yra pasibaigusi. Tokiu atveju pardavėjas grąžina klientui pinigus arba, pageidaujant klientui, praneša apie prekės gavimo laiką arba suteikia teisę klientui pasirinkti kitą tokios pačios vertės prekę.
Iki visiško prekės apmokėjimo prekė yra pardavėjo nuosavybė. Pardavėjas iš anksto nepranešęs gali keisti prekių kainas, aprašymą ir prekių prieinamumą.


Privatumas

Perkant prekę kliento įvesti asmens duomenys yra konfidencialūs ir negali būti perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus įstatymuose numatytais atvejais arba perduodant prekę pašto (transporto) įmonei.


Nenugalima jėga

Pardavėjas neatsako už prekės pavėluotą pristatymą tuomet, jeigu prekė vėlavo dėl aplinkybių, kurioms pardavėjas negalėjo daryti poveikio ir kurių atsiradimo pardavėjas nenumatė ir negalėjo numatyti (nenugalima jėga).


Baigiamosios nuostatos

Šiose sąlygose neaptartais klausimais vadovaujamasi Estijos Respublikos galiojančiais įstatymais. Dėl savo teisų apsaugos klientas turi teisę kreiptis į Estijos vartotojų apsaugos tarnybą (www.tarbijakaitseamet.ee) arba Europos Sąjungos su elektronine prekyba susijusių ginčų sprendimo platformą ODR (http://ec.europa.eu/consumers/odr).