Aleene’s

popierius

aleenes-yldine

Kūrybingoji Aleene Jackson niekada nesitaikstė su įsišaknijusiomis normomis ir tikėjo, kad visada galima padaryti geriau. Jos užsispyrimas ir aukščiausios kokybės siekis šeštajame dešimtmetyje padėjo jai sukurti klijus, kurie paspartino rankdarbių sektoriaus plėtrą ir tvirtai ją palaiko iki šių dienų.

Klijų „Original Tacky Glue“ kūrėja, rankdarbių pramonės pradininkė ir pedagogė savo karjerą pradėjo šeštajame dešimtmetyje kaip floristė – iš pradžių ji dirbo viešbučio gėlių parduotuvėje, o būdama 20 metų, įsigijo savąją. Per kelerius metus parduotuvė išplėtė floristikos prekių asortimentą, taip pat rengė gėlių gamybos ir puokščių kūrimo pamokas. Dėl puikios verslo nuojautos ji visada bent per žingsnį pirmavo ir gana greitai išgarsėjo floristikos versle – vedė savaitines floristikos laidas televizijoje, rašė spaudoje, savo parduotuvėje vedė pamokas, kuriose noriai dalyvaudavo žmonės iš tolimiausių kampelių.

Tačiau buvo viena problema: Aleene reikėjo tirštų klijų, kurie ne tik sutvirtintų jos puokštes, bet ir būtų patvarūs. Kadangi jos poreikius atitinkančių klijų ji nerado, Aleene sukūrė klijus „Glue d’Aleene“, kuriuos pradėjo naudoti savo pamokose. Lipnūs balti klijai tapo tokie populiarūs, kad galiausiai pavadinusi juos „Aleene’s Original Tacky Glue“ ji pradėjo juos pilstyti ir pardavinėti. Pakuotei ji pasirinko auksinės spalvos buteliuką. Toks jis yra iki šiandien ir atspindi aukščiausią produkto kokybę – auksinį klijų standartą, kuriuos nuo pat sukūrimo renkasi jau kelerios kartos meistrų ir rankdarbių mėgėjų.

Nuo pirmojo „Aleene’s Original Tacky Glue“ auksinio buteliuko iki šios dienos asortimentas pasipildė  daugiau nei 60 įvairių rūšių klijų. Kiekvienas „Aleene’s“ gaminys yra aukščiausios kokybės ir užtikrina puikų rezultatą, kurio tikisi lojalūs ir patikimi „Aleene’s“ pirkėjai.