Snazaroo

popierius

snazaroo-yldine

Daugelis pripažįsta, kad geriausi pasaulyje veido dažai yra 1989 m. įkurtos „Snazaroo“ firmos gaminami dažai. „Snazaroo“ išaukština vaikystę ir siūlo viską, ko tik reikia pasikeisti ir džiaugtis žaidimais. Skatinkite savo vaikų fantaziją keisčiausiais veido piešiniais – pašėlusio pirato, fėjų princesės – bet kokio herojaus, kurio tik panorės vaikai ar Jūs. Vaikams patinka išsipaišyti ryškiais veido dažais ir pasiversti jų mėgstamu herojumi.


Kokybė ir sauga

„Snazaroo“ atsakingai žiūri į veido piešinius ir garantuoja savo gaminių aukščiausius kokybės ir saugos standartus. Būtent dėl šių savybių „Snazaroo“ produktus renkasi tėvai, vaikai ir profesionalūs makiažo specialistai.

snazaroo-sensitiveskin
„Snazaroo“ tiki, kad galima pagaminti produktus, kurie yra visiškai saugūs. Galite būti tikri, kad „Snazaroo“ veido dažai yra visiškai saugūs sveikatai ir aplinkai. „Snazaroo“ veido dažų sudėtyje nėra parabeno ir kvapiklių, jie yra pagaminti iš aukščiausios kokybės kosmetikos gaminių sudedamųjų dalių, todėl šie dažai nekelia pavojų net ir pačiai švelniausiai odai.

snazaroo-easytoremove
Visi „Snazaroo“ dažai yra pagaminti vandens pagrindu, todėl yra ne tik labai lengvai nuvalomi, bet ir suteikia daug džiaugsmo dažymo metu. Norint nuvalyti tiesiog reikia muilo ir šilto vandens – visiškai nereikia trinti ar naudoti agresyvaus poveikio valiklių. Tik atsiminkite, kad dėl sudėtyje esančio pigmento gausos, kai kurie dažai gali palikti dėmių.

snazaroo-stepbystepguide
Ieškote įkvėpimo veidams dažyti? „Snazaroo“ turi platų paprastų, žingsnis po žingsnio procesą aprašančių naudojimo nurodymų, kurie leis atsiskleisi Jūsų fantazijai, pasirinkimą. Paprasti, spalvoti, saugūs – jau šiandien leiskite pasireikšti savo fantazijai!