Putplasčio plokštė „Airplac“: Idealus kūrybos palydovas

Kuriant meną, rankdarbius ir pristatymus, savo vizijai įgyvendinti yra labai svarbu rasti tinkamą medžiagą. Putplasčio plokštės „Airplac“ yra universalus sprendimas, leidžiantis menininkams, dizaineriams, architektams ir meno mėgėjams įgyvendinti įvairius projektus. Unikalūs putplasčio plokščių „Airplac“ pranašumai padės tiek profesionaliems dizaineriams, tiek ir aistringiems rankdarbių mėgėjams savo darbams suteikti visai kitą lygį.

Putplasčio plokščių „Airplac“ privalumai

Putplasčio plokštės „Airplac“ yra pagamintos iš lengvo ir standaus, tarp dviejų popieriaus ar kitos medžiagos sluoksnių įterpto polistireninio putplasčio. Ši konstrukcija suteikia joms tvirtą, bet lengvą struktūrą. Lygus putplasčio plokščių paviršius ir lygūs kraštai užtikrina nepriekaištingą išvaizdą. Putplasčio plokščių pH yra neutralus, todėl jos laikui bėgant negelsta, o plokščių kraštai išlaiko pradinį atspalvį.

Gaminamos ir įvairios ekologiškos, iš perdirbtų medžiagų pagamintos ir pakartotiniam naudojimui skirtos putplasčio plokštės „Airplac“. Dėl to jos puikiai tinka gamtą tausojantiems ir norintiems sumažinti savo ekologinį pėdsaką kūrėjams.

Putplasčio plokštės yra įvairių dydžių ir storių, todėl tinka įvairiems projektams. Jos puikiai tinka įvairiems projektams, pavyzdžiui, nuotraukoms eksponuoti, o taip pat ir sudėtingiems architektūros maketams kurti.

Pagrindinės „Airplac“ putplasčio plokščių savybės

  • Lengva, tačiau tvirta. Viena iš išskirtinių putplasčio plokščių „Airplac“ savybių yra įspūdingas tvirtumo ir svorio santykis. Šios plokštės yra neįtikėtinai lengvos, tačiau itin standžios ir tvirtos, todėl neprarasdamos patvarumo yra lengvai naudojamos ir transportuojamos.
  • Lygus paviršius. Ant lygaus, popieriumi padengto „Airplac“ putplasčio plokščių paviršiaus puikiai tinka spausdinti, jas dažyti ir klijuoti kitas medžiagas. Įvairių gaminių serijų paviršiaus lygumas skiriasi, todėl jos yra labai universalios. Būtent todėl jas renkasi grafikos dizaineriai ir menininkai, kuriems reikia nepriekaištingos projektų apdailos.
  • Lengva pjaustomos ir formuojamos. „Airplac“ putplasčio plokštės yra lengvai pjaustomos ir formuojamos naudojant paprastus įrankius, pvz., universalius peilius ir pjaustytuvus. Plokštės yra lengvai pritaikomos, todėl puikiai tinka kuriant sudėtingus dizainus, modelius ir ekspozicijas.
  • Universalumas. Šios putplasčio plokštės yra neįtikėtinai universalios ir gali būti naudojamos įvairioms reikmėms, pavyzdžiui, eksponatams, nuotraukoms, plakatams tvirtinti, amatų projektams ir maketams.

Putplasčio plokštės „Airplac“ tinka įvairiems tikslams

Plačiame „Airplac“ putplasčio plokščių asortimente tikrai rasite tinkamų savo reikmėms – pagrindus nuotraukų ar meno kūrinių ekspozicijoms, modeliams ar maketams kurti, ar gerą, tvirtą piešimo pagrindą.

Plokštės „Airplac Premier“ yra padengtas baltu satino popieriumi. Puikiai tinka pristatymams, menams ir amatams, rėminimui, maketams ir pan.

Plokštės „Airplac Kraft Nature“ yra padengtos perdirbtu „Kraft“ popieriumi. Pagamintos iš nebalintų natūralių pluoštų, užtikrinančių natūralų efektą ir rezultatą.

Plokštės „Airplac Graphic“ yra padengtos matiniu, itin baltu piešimo popieriumi. Didelio tankio lenta, puikiai tinkanti ne tik pristatymams, rėminimui, maketavimui, bet ir įvairioms rankdarbių bei sauso piešimo technikoms.

Plokštės „Airplac Duo“ iš abiejų pusių yra padengtos skirtingų spalvų matiniu nepadengtu popieriumi. Viena putplasčio plokštės pusė yra juoda, o kita – pilkos spalvos. Viena putplasčio plokštės pusė yra juoda, o kita – baltos spalvos. „Duo“ serijos putplasčio plokštės jūsų kūriniams suteiks išskirtinumo ir kūrybiškumo.

Plokštės „Airplac Black“ yra pagamintos iš juodai tonuoto perdirbto polistireno ir padengtos elegantišku matiniu juodu popieriumi.

„Airplac Core“ yra daugiafunkcinė minkšto putplasčio plokštė. Ši plokštė yra lengvai pjaustoma peiliu, lazeriu ir terminiu pjūklu, todėl puikiai tinka įvairiems meno projektams ir maketams konstruoti. Be to, plokštę galima naudoti susipažįstant su linoraižinio technika ji leidžia lengvai ir saugiai žengti pirmuosius žingsnius ir tuo pačiu užtikrina kokybišką rezultatą. Plokštėje išlieka įbrėžimai, kurie nesideformuoja ir nekeičia formos. Todėl plokštė puikiai tinka paveikslams spausdinti aukštosios spaudos technika, ją galima naudoti kaip įprastą linoleumą. Plokštė yra gana stora, tačiau pakankamai plona, ​​todėl dirbti yra patogu.

Iš balto ekstruzinio standaus putplasčio pagaminti ir paruošti naudoti putplasčio blokai „Airplac Block“ yra visiškai perdirbami. Architektų, dizainerių ir maketų kūrėjų plačiai naudojami putplasčio blokai yra lengvai ir tiksliai pjaustomi terminiu pjūklu. Puikiai tinka scenografijai, skulptūroms, 3D dizainui ir maketams.

Putplasčio plokštės „Airplac“ puikiai tinka visiems, kas užsiima meistravimu, dizainu ir kūryba. Jos yra lengvos, tačiau patvarios, lygaus, lengvai pritaikomo paviršiaus, todėl idealiai tinka įvairiems projektams. Susipažinę su jų savybėmis ir nauda, galėsite maksimaliai panaudoti šią universalią medžiagą, lengvai bei profesionaliai įgyvendinti savo kūrybines vizijas.